eğlencenin yeni adresi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

eğlencenin yeni adresi

eğlencenin yeni adresi

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Nutraxin Psyllium Husk Fiber ve Bağırsak Sağlığı

YazarMesaj
nullsix

Nutraxin Psyllium Husk Fiber ve Bağırsak  Sağlığı Empty
MesajKonu: Nutraxin Psyllium Husk Fiber ve Bağırsak Sağlığı   Nutraxin Psyllium Husk Fiber ve Bağırsak  Sağlığı Icon_minitimePerş. Tem. 24, 2014 11:23 pm

Önceden sürekli olarak bağırsaklarımla sorun yaşardım. Sağlıklı bir şekilde çalışmadıklarını kolayca hissedebiliyordum. Zaten sürekli olarak ishal olmamdanda belliydi bu. Bu sebepten fazla vakit geçirmeden doktora gittim. Kendisine derdimi anlattığım doktor bir dizi test uyguladıktan sonra bana Nutraxin Psyllium Husk Fiber denilen bir ilaç verdi. Aslında tam olarak ilaç sayılmazmış. Tamamen bitkisel ürünlerden oluştuğu için takviye ürünmüş. Hatta zayıflamaya bile yardımcı olabiliyormuş. Bende zayıflamak gibi bir derdimin olmadığını sadece bağırsaklarımda yaşadığım bu sorunun bir an önce bitmesini istediğimi söyleyince doktorum mutlaka kullan iyi olacaksın dedi. Bende kendisinin verdiği bu ürünü kullanmaya başladım. Nutraxin Psyllium Husk Fiber'i kullandıktan sonra ilk hissettiğim şey bazen ağrılı bir şekilde yaşadığım ishalin tamamen ortadan kalkması oldu. Daha sonraları ise düzenli olarak normal insan gibi tuvalete çıkmaya başladım ve bu güne kadar hep böyle devam etti. Kısacası doktorumun tavsiyesi üzerine kullandığım Nutraxin Psyllium Husk Fiber sayesinde bağırsak sağlığım düzelmiş oldu. Aynı sorundan dert yananlara tavsiye bu ürünü edebilirim.

kabızlık - Nutraxin.com.tr

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-