eğlencenin yeni adresi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

eğlencenin yeni adresi

eğlencenin yeni adresi

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

RESTOREX TAVSİYELERİM

YazarMesaj
nullsix

RESTOREX TAVSİYELERİM  Empty
MesajKonu: RESTOREX TAVSİYELERİM    RESTOREX TAVSİYELERİM  Icon_minitimeÇarş. Tem. 02, 2014 12:26 am

84 RESTOREX TAVSİYELERİM
Öğretmenliğin ne kadar kutsal bir meslek olduğunu hepimiz biliyoruz. Bi o kadar da yorucu yıpratıcı stresli bir meslek. Ama bence öğretmen olmak paha biçilemez bir duygu. Ben de lisede öğretmenlik yapıyorum. Şimdkiki liseliler biraz sıkıntılı tabi havalarda ısınınca iyie zapdedilemez bi hale geliyorlar. Onlarla uğraşmak bi o kadar zevkli oldugu kadar stresli de bir iş. Stres de insanı yaşlandırıyor. Bakın saçlarıma beyazladı dökülmeye başladı bu genç yaşımda. E kolay değil tabiî ki. Öyle olunca da insan moral olarak çöküyor ister istemez hele de benim gibi saçları hayatının en önemli bir parçalarından biri gibi gördüğüm için. Çare bulmak zor saç dökülmesine bide o kadar kimyasal içeren tebeşir tozu da eklenince bunun içine hem saçım dökülüyor hemde matlaşıyor. Müdürüm sayesinde Restorex adında bir şampuan ile tanıştım. Mucizevi bir icat . anlatılmaz bir şampuan. Kullanır kullanmaz etkisini göstermeye başladı. Saçlarımın dökülmesini önledi hem de matlaşmaz oldu daha canlı daha parlak saçlara sahibim artık . saçlarınızı heba etmeyin sizde benim gibi Restorex ile tanısın

hızlı saç uzatan şampuan ( Restorex.com.tr )

RESTOREX TAVSİYELERİM
1 sayfadaki 1 sayfası