eğlencenin yeni adresi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

eğlencenin yeni adresi

eğlencenin yeni adresi

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Bioxcin Genesis kullanıyorum

YazarMesaj
nullsix

Bioxcin Genesis kullanıyorum Empty
MesajKonu: Bioxcin Genesis kullanıyorum   Bioxcin Genesis kullanıyorum Icon_minitimeC.tesi Haz. 14, 2014 12:06 am

Merhaba ben özel bir şirkette genel müdürüm. İşim dolayısıyla sürekli takım elbise giyiyorum ve saçlarım aşırı derecede kepek sorunu yaşıyordum. Ceketimin omuz bölgesi tamamen kepek ile doluyordu. Artık bu durumu iş arkadaşlarımda fark etmiş olmalı ki gelip sebebini sordular. Bende bilmediğimi birçok şampuan denediğim halde çözüm bulamadığımdan bahsettim. İçlerinden birisi bana Bioxcin Genesis Şampuanın kepeğe karşı çok etkili olduğundan hatta saçları güçlendiren ve güzel bir görünüm sağladığını söyledi. Tavsiyeyi dinledim ve denemek istedim çünkü artık gerçekten bunalmış bir durumdaydım. İş çıkışı hemen bir eczaneye gidip Bioxcin Genesis Şampuanının kepekli saçlar için olanını aldım. Eve gelip işe yarayıp yaramayacağını düşünerek uyudum ve yarın sabah denedim saçlarımı yıkadım ve gerçekten ilk seferinde şaşırtıcı bir şekilde etkisini görmüştüm ve kepeklerim ilk günden azalmıştı. Sonraki günlerde tekrar kullanmaya devam ettim ve etkisini görmüştüm kepeği sıfıra kadar düşürdü. Saçlarım gerçekten rahatlamıştı ve artık kepek sorunuyla uğraşmıyordum öyle bir sorunum kalmamıştı. Size gerçekten çok teşekkür ediyorum Bioxcin.

http://www.bioxcin.com.tr/ ( Bioxcin.com.tr )

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-