eğlencenin yeni adresi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

eğlencenin yeni adresi

eğlencenin yeni adresi

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Dns Taşıma ve Değiştirme İşlemleri Nasıl Yapılır?

YazarMesaj
nullsix

Dns Taşıma ve Değiştirme İşlemleri Nasıl Yapılır? Empty
MesajKonu: Dns Taşıma ve Değiştirme İşlemleri Nasıl Yapılır?   Dns Taşıma ve Değiştirme İşlemleri Nasıl Yapılır? Icon_minitimeC.tesi Eyl. 26, 2015 4:22 pm

Sanal platformlar her ne kadar çok yorucu işlerimizi birkaç tıklama ile halletmemize olanak sağlıyor olsalar da birçok açıdan da sorunlar ile karşılaşmamanız yol açabiliyorlar. Özellikle de son zamanlarda eğitim videosu çeken sitelerde ortaya çıkan ve kullanıcılara sunulan bu problemlerden bahsetmemiz gerekirse; maddi anlamda taleplerde bulunmalarını söylememiz gerekir. Örnek olarak dns taşıma üzerine çekilmiş bir eğitim videosu düşünelim. Böyle bir eğitim videosu çoğu site üzerinden belli bir ücret karşılığında takipçilere sunulur.

Sitenasilkurulur.net

Dns değiştirme nasıl yapılır ve dns taşıma tarzında yapılan aramalarda ulaşılan bu platformlarda talep edilen ücretler ziyaretçilerin zor anlar yaşamasına neden olur. Çünkü zaten maddi olarak çok da yeterli olmadığımız ve sürekli olarak kısıntılara gitmemizi gerektiren bir çağda yaşıyoruz. Böyle olunca hele bir de sanal faaliyetler için bir bütçe hazırlamak çoğu zaman için problem anlamına gelebiliyor. Dns değiştirme nasıl yapılır konusu üzerine hazırlanmış ve ücretsiz olan birçok site her ne kadar var olsa da bunların paralı olanlar kadar kaliteli hizmet sunmadıkları da bir gerçektir. Bu yüzden her zaman için kullanıcılar tarafından paralı olarak sunulan bu içerikler arzulanır. Ama hemen hemen her zaman için söz konusu arzu, talebe dönüşmez; dönüşemez!

http://www.sitenasilkurulur.net/domain-transferi-nasil-yapilir

Bu durumun farkına varan bir site var. Dns taşıma veyahut da dns değiştirme nasıl yapılır aramalarında en üst sıralara tırmanan bu site, ücretli sitelerin oluşturdukları eğitim videolarına benzer içerikler hazırlıyor. Ancak ücretli olarak çalışmalarını sunan bu platformlardan bir farkı var. Onların talep ettiği ücretleri hiçbir şekilde istemiyor ve hazırladığı çalışmalarını tamamen ücretsiz olarak ziyaretçilerine sağlıyor. Bu siteye yukarıda sizlere sağladığımız bağlantılardan birini kullanarak ulaşabilirsiniz.

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-