eğlencenin yeni adresi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

eğlencenin yeni adresi

eğlencenin yeni adresi

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

LORD FX ile Dünya Ticaretine Adım At

YazarMesaj
nullsix

LORD FX ile Dünya Ticaretine Adım At Empty
MesajKonu: LORD FX ile Dünya Ticaretine Adım At   LORD FX ile Dünya Ticaretine Adım At Icon_minitimePtsi Ara. 03, 2018 6:51 pm

Lord Fx Limited Londra merkezli bir kuruluş olup,İngiliz Milletler Topluluğu apoleti ile geniş vizyonlu bir şirket kökenine sahiptir. Lord FX 2006 takvim yılı başlangıcı ile menşei Londra olmak üzere günümüze gelindiğinde 19 farklı pazarda global döviz, emtia ve CFD piyasalarında hizmet veren bir aracı kuruluştur. 12.000.000 sterlin ödenmiş sermayesi bulunmaktadır. Lord Fx Limited uluslararası standartlarda kabul görmüş önde gelen denetim merciileri tarafından periyodik aralıklarla denetlenmektedir. Lord Fx Limited kaliteli hizmet anlayışı,güçlü mali yapısı ve faaliyet alanında uzmanlaşmış kadrosuyla Kurumsal Yönetim İlkelerine göre yatırımcılarına hizmet vermektedir. Sektörün öncü kuruluşlarından biri olan Lord Fx Limited 19 ülkeden yatırımcı kabul etmektedir.Lord FX Limited tüm ulusal denetleme kuruluşlarının tabi olduğu global denetleme kuruluşu olan CFA Kuruluşu tarafından lisanslanmaktadır. İlgili CFA lisansımızın kapsadığı ve geçerli olduğu ülkelerden yatırımcı kabul etmekteyiz. Global döviz,emtia ve CFD piyasalarında Lord Fx ile daha güçlüsünüz.

Lord FX ilerici vizyonu gereği en ileri platform olan Meta Trader5 platformunu kullanmaktadır.Lord FX ile hafta içi 24 saat Döviz,Altın,Gümüş,Petrol,Kripto,Kakao,Pirinç,Kahve,Tütün,Endex ve Onlarca Yatırım enstrümanı ticareti yapabilirsiniz.Üstelik tüm bu ticaretinizi telefonunuzda mobil uygulamadan veya bilgisayarınızdan yapabilirsiniz.

Lord FX ile yalnızca 100$ ile ticarete başlamak mümkündür.Forex piyasalarının sunmuş olduğu ‘’Kaldıraç’’ imkanı ile sermayenizin 500 katına kadar yatırım yapma imkanı sunmaktadır.Lord FX yatırım araçlarında çift yönlü yatırım mümkündür.Bir ürünün değerlenmesine olduğu gibi değer kaybetmesine de yatırım yapılabilmektedir.Lord FX yatırımcılarının yalnızca yatırımlarına aracılık etmektedir.Yatırımcıların Lord FX Meta Trader5 ekranından yapmış oldukları alım-satımları ilgili finans merkezlerine ‘’bridge ‘’ (iletmek) göndermektedir.Lord FX dünyanın önde gelen garantör kuruluşlarından olan İFCOMM ile yapmış olduğu anlaşma gereği,yatırımcılarının fonlamalarını 100.000 dolara kadar sigorta etmiş bulunmaktadır.

Siz de 100 dolar ile hemen ticarete başlamak için Lord FX sitesini hemen ziyaret edin. Yatırımcı dostu olan Lord FX , yatırımcılarının piyasa koşullarına adapte olması adına ayrıca sanal para ile yatırımcılarının deneme hesabından gerçek piyasada alım-satım yapmalarını da sağlamaktadır.

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-